Usługi DDD

Pracownicy naszej firmy wykonują usługi związane z deratyzacją, dezynsekcją i dezynfekcją.

Masz problem z gryzoniami? Nie ma problemu, przeprowadzimy analizę i wdrożymy system ochrony przed szkodnikami. Przemyślane działania i systematyczne kontrole pozwolą na skuteczną walkę. W razie potrzeby przeprowadzamy działania koordynując czynności wspólnie z Inspekcją Weterynaryjną.

Zwalczamy także owady, które często potrafią być uciążliwym sąsiadem wspólnego zamieszkiwania pod jednym dachem. Pluskwy, prusaki, komary – dla naszej firmy to wyzwania, z którym nie boimy się zmierzyć. Będziemy doradzać i pomagać w każdym przypadku.

Jesteśmy również do dyspozycji w problemach związanych z dezynfekcją. Wydarzenia z 2020 roku spowodowały konieczność przeciwdziałania pandemii koronawirusa i przeprowadzania akcji zwalczającej drobnoustroje chorobotwórcze. Wykonaliśmy kilkadziesiąt akcji dezynfekcyjnych w różnym obszarze: strefach użyteczności publicznej, biur, służby zdrowia oraz przemysłu. Czynności miały charakter prewencyjny, jak również bezpośrednio zwalczający zagrożenie w pomieszczeniach, w których przebywały osoby potencjalnie zarażone. Posiadamy uprawnienia Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

 

Więcej zdjęć…